Riedis.lt

Gausiausias mini Riedžių, elektrinių paspirtukų, dviračių, vėžimėlių, vienaračių, riedlenčių, riedučių, kartingų ir jų dalių bei aksesuarų pasirinkimas Lietuvoje bei nuoma.

Apsilankykite mūsų el.parduotuvėje Riedis.lt ir išsirinkite Jums tinkamiausią miesto transporto priemonę!

 

NUSIBODO STOVĖTI KAMŠČIUOSE? IEŠKOTI LAISVOS IR NEBRANGIOS PARKAVIMO VIETOS AUTOMOBILIUI? MANOTE, PATS LAIKAS PRADĖTI TAUSOTI GAMTĄ IR PEREITI PRIE EKOLOGIŠKO TRANSPORTO, TAČIAU TAM TIKTŲ TIK ELEKTROMOBILIS?

TURIME GERŲ NAUJIENŲ – JIS NEBŪTINAS! YRA IR LENGVIAU PRIEINAMŲ EKOLOGIŠKŲ JUDĖJIMO PRIEMONIŲ!

RIEDŽIAI

Be abejonės, tai populiariausia elektrinė transporto priemonė pasaulyje. Tikriausiai Justino Bieberio vaizdo klipuose matėte, kaip jais važinėjasi sporto ir pramogų pasaulio žvaigždės, arba Youtube viral tapusiame klipe berniukas kasa sniegą naudodamas riedį? O gal pastebėjote Lietuvos darželinukų krepšinio lygoje arbitrus ant riedžių? Kodėl patys populiariausi? Tai pigi, bet itin kokybiška transporto priemonė, kuri vienu įkrovimu (apie 90 min.) leis nuvažiuoti iki 20 km. Pasiekia 15 km/h greitį, nors sveria tik iki 10 – 12 kg, tad itin patogi transportuoti. Skirtingi modeliai skirtingo dydžio ratais leis važinėtis įvairiomis trasomis. Spalvų ir dizaino pasirinkimo – apstu. O dar begalė priedų… Garso kolonėlės, LED apšvietimai, kartai (leisiantys važiuoti riedžiu it kartingu). Nors ir sukurta laisvalaikiui, tačiau puikiai tiks ir kelionei mieste. Riedžiu paprasta išmokti važiuoti, tam prireiks iki 5 minučių!

ELEKTRINIAI PASPIRTUKAI

Kone patogiausia, praktiškiausia ir mažiausiai pastangų išmokti reikalaujaunti elektrinė transporto priemonė. RIEDIS-ELECTRIC ir kitų gamintojų – XIAOMI, BLADE, TEVERUN, INOKIM, PULSE, VSETT, SXT, JOYOR, NINEBOT, NIU, ZERO, HX, ULTRON, CITYCOCO, KUGOO, DUALTRON, SPEEDWAY, ZERO, ULTRON, DAYI, NEOLINE, INMOTION, NAMI, WEPED, APOLLO, KAABO, AIRWHEEL, ELECTRORIDE, ADO, FIIDO, HIMO, ONEMILE, E-FUN, INMOTION, KING SONG, BEASTER, BS, EMScooter, E-TWOW. ir kiti – pateikia įvairiausią paletę paspirtukų Jums! Visiems pagal poreikį – galite rinktis elektrinius paspirtukus vaikams – levngvus, patogius transportuoti ir su aplikacijomis, su kuriomis galite pasirinkti greičio limitus, integruotus LED apšvietimus ir daugiau.
Suaugusiems – sulankstomus, kompaktiškus, su papildomomis baterijomis – patogioms kelionėms mieste ir tikrus visureigius – galinčius važiuoti ir bekele – su dideliais ratais, aviacinio aliuminio korpusu, amortizatoriais ir patogiai renkantis tiek tiek pavaras, tiek greičio limitus.
Pasirinkimas itin diiiiiiiiiiiidelis – keliaukite nuo 20 iki 100 ir daugiau kilometrų vieno įkrovimo metu, rinkitės nuo 25 iki 110 km/h grečio galinčius pasiekti galiūnus. O dar ir USB jungtys telefonui pasikrauti.. Keliaukite paprasčiau, ekologiškiau ir pigiau!

ELEKTRINIAI DVIRAČIAI

Norite patogiai sėdint keliauti didelius atstumus? Norite ir lengvai pramankštinti sąnarius ir patogiai keliauti nepersistengiant? Elektriniai dviračiai – tai ko Jums reikia! Sulankstomi dviračiiai su mobiliomis – išimamomis baterijomis – akumuliatoriais. Rinkitės – pilnai elektrinius dviračius, pagalbinius (assist) ar kombinuotus! Pilnai elektriniai – elektriniai dviračiai su skirtingomis greio padėtimis – pavaromis, valdomi kaip motociklas – rankenos pagalba, tikra pilnavertė transporto priemonė. Elektriniai dviračiai su pagalbine (assist) funkcija – leidžiantys Jums minti lengvai, renkantis norimą pasipriešinimo (bėgio) lygį, o elektros pagalba – išvystys daug didesnį greitį. Visos funkcijos atrodo patogios ir reikalingos? Rinkitės kombinuotus dviračius! Taip galėsite važiuoti kaip įprastu bėginiu dviračiu ir norint – įsijungti elektra varomą variklį. Dar turi ir USB jungtis telefonui įsikrauti. Ar gali būti patogiau..?

SEGVĖJAI

Daugumai gerai pažįstami, asmeninių elektrinių transporto priemonių pasaulį pakeitę segvėjai! Tai dviračiai elektriniai riedžiai su vairalazde. Itin mažai pastangų reikalauanti priemonė suteikianti manevringumą ir stabilumą kelyje. Norite patogiai turistauti, keliauti mieste – rinkitės mažesnius modelius, kurie leis manevraingai keliauti ir senamiesčio takeliais. Reikalingas pagalbininkas ūkyje ar kelionėms prastesne danga – rinkitės galingus 17″ ar 19″ colių ratais Q serijos modelius. Su segvėjais surištos programėlės ir/arba nustatymai ant valdiklio – leis patogiai rinktis norimą greičio pavarą, jautrumą ir apšvietimo, signalizacijos bei kitus praverčiančius nustatymus.

ELEKTRINIAI VIENARAČIAI

Futuriškiausia elektrinė transporto priemonė ir ne kitaip! Vienaračiai – daugiau pastangų reikalajaunti transporto priemonė, tačiau išmokę – nesigailėsite. Itin kompaktiško dizaino vienaračiai, su integruotomis rankenomis transportavimui – leidžia pasiimti tiesiog į rankas ir viešajame transporte mieste ir tolimesnėms kelionėms. Patogiai valdomi balansiniu principu, turintys stabilizavimo (self balance) mechanizmus, todėl yra daug paprasčiau perprantami nei gali atrodyti iš šono. Vienaračiai išmanūs ir daugiau! Aplikacijos pagalba leis rinktis norimą greičio ar/ir sudėtingumo lygį, matyti įveiktus kilometrus, akumuliatoriaus lygį ir kt. parametrus. Pasilikite rankas laisvas ir manevruokite net siauriausiomis miesto gatvelėmis!
Rinkitės iš geriausių pasaulyje elektrinių vienaračių gamintojų: INMOTION, KING SONG (KS), GOTWAY (BEGODE), LEAPERKIM, NINEBOT ir kitų.

ELEKTRINIAI MOTOROLERIAI

Ar tai motoroleris ar mopedas ar motociklas? Kokia kubatūra?.. Ne, mes ne apie tai.. tai elektrinis motoroleris! Ekologiškas, pigus ir itin patogus – tai ko reikia kelionėms mieste ir už jo ribų. Dviračiai ir triračiai, kompatiški ir kelioninei su bagažine, integruotais krepšiais. Galingi ir mažiau (500W – 1-5kW ir daugiau) – elektriniai motoroleriai Jums keliauti ir vienam ir dviese. Galintys su savimi vežti 120-250 kg. svorį, pasiekiantys 85 km/h ir didesnį greitį, o vieno įkrovimo metu 80 ir daugiau kilometrų padėsiantys įveikti – neleis pajausti skirtumo nuo iškastiniu kuru varomų motorolerių, o gamta Jums padėkos!

ELEKTRINIAI VĖŽIMĖLIAI

Vakaruose jau daugelį metų padedantys senjorams bei asmenims su negalia atrasti patogesnes keliones, be pagalbininkų. Elektriniai vėžimėliai leidžiantys važiuojantiems prisitaikyti ir pasirinkti valdymo mechanizmus, pagal poreikį, greičio svirtimi – vairalazde ar vairu valdomi vėžimėliai, galintys judėti tiek į priekį tiek ir atbuline eiga. Kompaktiški – sulankstomi ir didesni – skirti važinėtis ne tik patogia infrastruktūra. Pritaikyti, jog patogiai pritaikytume Jums, pagal įvairius priedus.

ELEKTRINĖS RIEDLENTĖS

Naujiena, kuria pradėjo daugiau domėtis ne tik lentų entuziastai. Kodėl? Jomis itin paprasta važiuoti, nes reikia tik laikyti lygsvarą, o greitį, stabdžius valdote pulteliu rankoje. Patogu? Labai! Ir ekstremalu, jei tik to panorėsite. Skirtingų išmatavimų, tad galime priskirti ir riedlentėms ir longboard`ams, tas atrasite variantą sau. Priklausomai nuo modelio ir pasirenkamos greičio pavaros galite pasiekti net iki 40+ km/h greitį! Maža, tad netalpi baterija ir didelio svorio neatlaikys? NIEKO PANAŠAUS! Vieno įkrovimo metu nukeliausite per 25 km ir galite be pasipriešinimo naudoti kaip įprastą riedlentę, o atlaikys ir 120 kg svorį su savimi. Atlaikyk!

REMONTAS, SERVISAS, PATOBULINIMAI

Riedis.lt SERVISAS – remontuojame, taisome, tvarkome elektrinius paspirtukus, dviračius, motorolerius, čioperius, vienaračius, skuterius ir kitą elektrinį transportą.
Elektrinio transporto srityje dirbame nuo 2015 metų.
PARDUOTUVĖ ir SERVISAS VILNIUJE – adresu Kalvarijų g. 269.
Galimybė pasiimti Jūsų transporto priemonę remontui tiesiai iš Jūsų namų!

! ATLIEKAME ŠIUOS ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ REMONTO IR TOBULINIMO DARBUS !
* Ratai, padangos, guoliai – keitimas, remontas
* Elektronika – valdiklių, displėjų, akseleratorių, variklio holo jutiklio, apšvietimo sistemos, remontas ir keitimas
* Baterijos, akumuliatoriai – talpos nustatymas, talpos didinimas, BMS plokštės keitimas (baterijos valdiklio modulis), celių keitimas ir balansavimas
* Hidroizoliacija – tiek dalinė, tiek pilna, pagal individualų užsakymą
* Mechaniniai darbai – suvaržymai, klibėjimo eliminavimas, amortizatorių keitimas ir restauravimas, guolių ir įvorių keitimas, judančių mechanizmų valymas, lubrikavimas ir keitimas, demferio monatvimas ir taisymas
* Stabdžiai – būgninių ir diskinių stabdžių reguliavimas, kaladėlių / trinkelių keitimas ir reguliavimas, stabdžių troso, disko, suporto keitimas ir remontas, stabdžių disko tiesinimas, hidraulinių stabdžių nuorinimas, sistemos montavimas.
* Modifikacijos ir priedai – GPS sekimo įrangos, signalizacijos montavimas, papildomų žibintų, laikiklių ar kt. nestandartinių sprendimų diegimas.

Riedis.lt – atsotvaujame, prekiaujame ir remontuojame šiuos prekės ženklus:
XIAOMI, BLADE, TEVERUN, INOKIM, RIEDIS-ELECTRIC, PULSE, VSETT, SXT, JOYOR, NINEBOT, NIU, ZERO, HX, ULTRON, CITYCOCO, KUGOO, DUALTRON, SPEEDWAY, ZERO, ULTRON, DAYI, NEOLINE, INMOTION, NAMI, WEPED, APOLLO, KAABO, AIRWHEEL, ELECTRORIDE, ADO, FIIDO, HIMO, ONEMILE, E-FUN, INMOTION, KING SONG, GOTWAY, LEAPERKIM, BEASTER, BS, EMScooter, E-TWOW.

TAPK RIEDIS.LT PARTNERIU – DISTRIBUCIJA

Riedis.lt – distribucija elektriniais paspirtukais, detalėmis, priedais ir aksesuarais. Elektrinio transporto didmenos pasiūlymai – paspirtukų parduotuvėms, prekybos centrams, servisams ir daugiau.

Esate verslo atstovai ir norite prekiauti mūsų produkcija?

Riedis.lt turi bene didžiausią patirtį Lietuvoje ir dirbdami šioje srityje nuo 2015 metų, Jums, siūlome tapti mūsų produktų distributoriais.

* Elektrinių paspirtukų prekybos distribucija,
* Elektrinių paspirtukų detalių distribucija,
* Elektrinio transporto aksesuarų distributoriais.

Nerandate norimos prekės ar norite sužinoti apie šią rinką daugiau? Dirbame su daugeliu pagrindinių elektrinio transporto gamyklų Kinijoje ir pagrindiniais elektrinio transporto Europos tiekėjais – partneriais.

 

 

Apsilankykite riedis.lt

Norite išbandyti? Kilo klausimų? Susisiekime!
UAB “Lutex”
+370 628 88881
+370 641 88881
labas@riedis.lt
servisas@riedis.lt
Kalvarijų g. 269, Vilnius
Skype – gsmsprendimai

Mūsų klientai