Mūsų įmonė SMS rinkodaros srityje dirba nuo 2010 metų. Esame vieni iš rinkos lyderių ir dirbame tik su patikimiausiais SMS centrais pasaulyje, mumis pasitiki didžiosios Lietuvos įmonės ,tad galime užtikrinti Jums aukščiausią paslaugų kokybę už palankiausią kainą.

 

eSMS.lt – universali mobiliosios rinkodaros platforma, kurioje rasite:

 • SMS rinkodara – tiesioginė rinkodaros priemonė, kuri gali pasiekti visus Jūsų klientus ir nesančius online. tai – galimybė siųsti SMS į visus ES ir daugelį pasaulio mobiliojo ryšio tinklų masiniu būdu. SMS marketingo paslaugos skirtos norint perduoti aktualią informaciją tiesiai į klientų telefono ekranus.
 • Dvipusė SMS komunikacija – VLN (virtualiosios linijos numeriai) – numeriai, kaip tradiciniai mobilaus ryšio numeriai (3706..), tačiau integruoti sistemoje. Paslaugos pagalba – galite siųsti SMS ir gauti tiesioginius atsakymus į virtualią gautųjų SMS dėžutę. Tai puikiai tinka SMS prenumeratų atsisakymams, pagal BDAR (GDPR), žaidimams ir loterijoms, registracijoms ir autorizacijoms.
 • Balso (Voice) pranešimai – automatizuotas virtualus atsakiklis ir balso pranešimų siuntimas viename. Tai galimybė pasiekti Jūsų klientus, o klientams Jus, skambučiu (balso įrašu) ir suteikiant galimybę naudotis interaktyviu klaviatūros menu. Voice broadcast, voice messaging, text too speech ir IVR galimybės.
 • Naujienlaiškiai (email) – tai informatyvus ir iliustruotas komunikacijos būdas. Teikiame elektroninių laiškų (email) siuntimo ir  elektroninių laiškų gavėjų duomenų bazės valymo (email validation) paslaugas.
  El.laiškų (email) siuntimo galimybės

SMS, balso pranešimų ir elektroninių laiškų kampanijas galite atlikti savitarnos paskyros pagalba, pateikus užsakymus mums arba automatizavus procesą integracijos pagalba (API, SMPP, email2SMS).

Automatizuotas SMS siuntimas - API

 

O patogus ataskaitų įrankis – leis Jums gauti detalias ataskaitas, matyti statistiką ir patogiai atsifiltruoti ją pagal kiekvieną parametrą.

sms-ataskaitos-statistikos.png

Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu sms@lutex.lt ir pateiksime Jums geriausią, Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

 

SMS ŽINUTĖS – SĖKMINGA RINKODAROS PRIEMONĖ NES TAI:

 • Greita, efektyvu ir pigu pasiekti savo klientus bet kur ir bet kuriuo metu
 • Komunikacija su klientais – galėsite pranešti apie specialų pasiūlymą ar akciją, pasveikinti artėjančių švenčių proga ar išsiųsti informacinę žinutę.
 • Greita reakcija – galėsite greitai reaguoti į konkurentų veiksmus.
 • Prekinio ženklo stiprinimas – vietoj siuntėjo numerio galite nurodyti savo prekinį ženklą pvz. “eSMS.lt” ar bet kokį kitą pavadinimą (maksimalus siuntėjo vardas gali būti 11 simbolių)..
 • Šiandien SMS paslaugomis naudojasi 3 mlrd. vartotojų visame pasaulyje. Studijos ir tyrimai rodo, kad 80 % telefono naudotojų noriai priima ir skaito pasiūlymų turinio SMS žinutes.
 • Mobilioji rinkodara didina ir prekės ženklo žinomumą. Galima tikėtis jį pakelti net 51 %. Tuo tarpu net 96 % telefono naudotojų, net jei ir neprisimena tiekėjo, pamena jo pasiūlymą ir gali jį susirasti savo mobiliajame telefone.

 

Siekime tikslų kartu! Išmėginkite SMS rinkodaros įrankį eSMS.lt

UAB “Lutex”
+370 641 88881
+370 628 88881
sms@lutex.lt
Kalvarijų g. 269, Vilnius
Skype – gsmsprendimai

Mūsų klientai