eParkingas


Tai unikali galimybė stebėti ir kontroliuoti į Jūsų stovėjimo aikštelę įvažiuojančius ir išvažiuojančius automobilius. Esame įdiegę įvairius kompiuterizuotus aikštelių valdymo sprendimus ir juos pritaikę įvairaus pobūdžio projektams. Šis mūsų sukurtas sprendimas padės Jums sutaupyti bei papildomai uždirbti, taip sukurdamas Jūsų verslui pridėtinę vertę.

eParkingo sistemos pagrindinis automobilių valstybinių numerių atpažinimo modulis pritaikytas Lietuvos oro sąlygoms, o mūsų didelė patirtis leido pasiekti net 99% numerių atpažinimo tikslumą (maža dalis numerių neatpažįstami, kai net žmogaus akis jų negali įžiūrėti, dėl to, kad jie buna labai užsiteršę). Šis aikštelės valdymo ir administravimo sprendimas yra labai patikimas ir gali būti greitai įdiegtas Jūsų valdomoje automobilių stovėjimo aikštelėje, o sistemos kaina atitinka kokybę.

Vairuotojai naudojantys eParkingo sistemą į aikštelę įvažiuoja tradiciniu būdu – automobilio numerius atpažįsta kameros, o atvažiavus kitu automobiliu ar kameroms teisingai neatpažinus automobilio numerio, vairuotojas visuomet turi galimybę naudoti kitą autorizavijos priemonę – savo mobilųjį telefoną. Su vairuotojais ar vairuotojų grupėmis (įmonėmis) yra sudaromos sutartys ir mėnesio gale sistema automatiškai apskaičiuoja vairuotojo ar jų grupės mokėtiną sumą pagal nurodytus nuolatinių vietų ar papildomus valandinius tarifus.

Atsitiktiniai lankytojai nodėdami įvažiuoti į stovėjimo aikšteles, kuriose taikoma eParkingo sistema, turi tik paskambinti ant užtvaro nurodytu telefono numeriu. „Priėmusi skambutį, kuris yra nemokamas, sistema jį automatiškai atmeta, ir užtvaras automatiškai pasikelia. Sistema automobilio valstybinį numerį susieja su mobiliojo telefono, iš kurio buvo skambinta, numeriu ir vėliau, automobiliui paliekant aikštelę, užtvaras vėl automatiškai pakeliamas. Vairuotojai, viršiję nemokamo stovėjimo laiko aikštelėje limitą, tik palikę parkingą į savo mobiliuosius telefonus gauna trumpąją žinutę su nurodytu viršytu laiku ir nuskaičiuota suma nuo mobiliojo telefono sąskaitos. eParkingo sistemą yra galimybė sujungti ir su parkomatu, kuriame yra galimybė atsiskaityti banko kortele ar grynais pinigais.

Nauda

 • Paprastas mokesčių surinkimas
 • Lengvai valdoma lietuviška sistema
 • Aikštelės užimtumo stebėjimas
 • Automobilių srautų valdymas
 • Vairuotojų informavimas SMS žinutėmis
 • Adminstratorių informavimas el.laiškais
 • Detalizuoti statistiniai duomenys, ataskaitos
 • Automatinis mokesčių skaičiavimas
 • Skirtingų mokesčių tipų priskyrimas grupėms
 • Kiekvieno įvykio nuotraukos
 • Duomenys pasiekiami 24val. per parą

Privalumai

 • Lankstumas: sistema kuriama ir plėtojama Lietuvoje ir iškilus poreikiams, galima sukurti naujus funkcionalumus
 • “eParkingas” įrengimo sąnaudos yra mažesnės nei alternatyvių sprendimų
 • Bilietėlius su elektromagnetine juostele pakeičia telefonai
 • Visada tikslus ir greitas numerių atpažinimas
 • Didelė patirtis vartų valdymo sistemose
 • Patikima „Linux“ operacinė sistema
 • Automatinis sąskaitų išrašymas
 • Pilnai automatizuota sistema
 • Maži eksploataciniai kaštai
 • Greitas srautų valdymas
 • Nebūtinas sargas

Galimybės

 • Neribotas įvažiavimų/išvažiavimų skaičius
 • Sistemos valdymas internetu
 • Įvairios vartotojų grupės
 • Specialių parkingo zonų kūrimas
 • Neribotos vairuotojų apskaitos galimybės
 • Trumpalaikio arba „svečių“ parkingo galimybė
 • Trumpalaikio ir ilgalaikio parkingo apmokestinimas (SMS, banko kortelė, grynieji)
 • Galimybė suteikti nemokamą laiką vartotojų grupėms
 • Įvairios autorizavimo priemonės – viena duomenų bazė
 • Informacinės švieslentės
 • SMS tekstų formulavimas
 • Automatinis el.laiškų siuntimas
 • Aikštelės darbo laiko nustatymai
 • Fiksuojami nelegaliai pro užtvarą važiuojantys automobiliai
 • Modulinis sistemos projektavimas – pritaikymas tik pagal poreikius
 • Automobilių skaičiavimas
 • Sargų mygtukų paspaudimų fiksavimas

eParkingo ir TIK numerių atpažinimo sistemų palyginimas

Tik numerių atpažinimo sistema Numerių atpažinimo sistema su „eParkingu“ Numerių atpažinimo sistema su „eParkingu“  ir GSM funkcija
NUMERIŲ ATPAŽINIMAS IR VAIRUOTOJŲ ELGSENA Numerių atpažinimo tikslumas 95-99%, bet kuriuo paros metu išskyrus oro sąlygas kai numerio nemato ir žmogaus akis. 95-99%, bet kuriuo paros metu išskyrus oro sąlygas kai numerio nemato ir žmogaus akis. 95-99%, bet kuriuo paros metu išskyrus oro sąlygas kai numerio nemato ir žmogaus akis.
Ką daryti, jei automobilio numeris nebuvo atpažintas? (apsnigtas, apgadintas, neatpažintas dėl kitų priežasčių kaip saulė, stiprus lietus, stipri pūga ar kamerų gedimas) Pajudėti 5 metrus atgal ir vėl bandyti važiuoti link užtvaro. Pajudėti 5 metrus atgal ir vėl bandyti važiuoti link užtvaro. Skambinti iš savo telefono į vartų numerį nurodytą ant užtvaro.
Ką daryti atvažiavus su kitu (pvz: nuomotu) automobiliu? Parkuotis už aikštelės ribų arba kaskart kreiptis į verslo centro administratorių dėl automobilio numerių pasikeitimo. Parkuotis už aikštelės  ribų arba  kreiptis į savo įmonės atsakingą asmenį dėl automobilio numerių pakeitimo ar papildomo automobilio priskyrimo vairuotojui. Skambinti iš savo telefono į vartų numerį nurodytą ant užtvaro arba  kreiptis į savo įmonės atsakingą asmenį dėl automobilio numerių pasikeitimo ar papildomo automobilio įvedimo.
Ką daryti jei vairuotojas nori įleisti papildomą vairuotoją? (pvz: svarbų įmonės svečią ar krovinį atvežusį vairuotoją) Kreiptis į verslo centro administratorių, kad įvestų svečio automobilio numerius, jam išvažiavus – kreiptis, kad ištrintų. Kreiptis į savo įmonės administratorių, kad įvestų svečio automobilį ir telefono numerį į sistemą su vienos dienos (arba karto) leidimu. Paskambinti iš savo telefono numerio ir įleisti svečią. Programa paskaičiuos papildomą užimtumo vietą vairuotojui. Arba kreiptis į savo įmonės administratorių.
Ar sistema žinos, kada vairuotojas pravažiavo pro užtvarą? (pvz: vairuotojas apsisukinėja numerių atpažinimo teritorijoje, bet nepravažiuoja pro vartus) Ne. Nors vairuotojas ir nepravažiuos pro užtvarą, tačiau sistema galvos jog vairuotojas įvažiavo ar išvažiavo. Dėl šios priežasties dažnai gali išsiderinti aikštelės užimtumo skaičius. Taip, ataskaitoje matysis įrašas su statusu „laukiama kol pravažiuos“, tačiau nei vairuotojo, nei jo įmonės, nei bendras aikštelės užimtų vietų skaičius nepasikes. Taip, ataskaitoje matysis įrašas su statusu „laukiama kol pravažiuos“, tačiau nei vairuotojo, nei jo įmonės, nei bendras aikštelės užimtų vietų skaičius nepasikes.
VARTOTOJO GALIMYBĖS Lietuviška programa ir lankstumas Ne. Kliento unikalūs poreikiai neįgyvendinami arba kainuoja per brangiai, programa anglų k. Programa lietuviška ir nesunkiai pritaikoma prie kliento poreikių ir naujų pageidavimų, patobulinimų. Programa lietuviška ir nesunkiai pritaikoma prie kliento poreikių ir naujų pageidavimų, patobulinimų.
Prisijungimas prie sistemos Verslo centro administratorius sistemą valdyti gali tik serveryje Prie sistemos jungiamasi internetu. Prie sistemos jungiamasi internetu.
Kiekviena įmonė gali prisijungti stebėti ataskaitas ir keisti duomenis. Ne. Ataskaitą mato tik Verslo centro administratorius, užimtumo stebėjimas tik einamuoju laiku. Dažniausiai nėra patogaus įrankio suskirstyti vairuotojus pagal įmones. Nėra įrankio, kuris skaičiuoja pinigus už parduotas aikšteles, viršytas nuolatines vietas. Taip, kiekviena įmonė turi savo vartotoją, kuris gali įvesti į sistemą vairuotojus, priskirti automobilius, nesunkiai redaguoti duomenis, stebėti užimtumo ataskaitas, nuotraukas. Taip pat kurti kitus įmonės vartotojus su atitinkamomis teisėmis. Taip, kiekviena įmonė turi savo vartotoją, kuris gali įvesti į sistemą vairuotojus, priskirti automobilius, nesunkiai redaguoti duomenis, stebėti užimtumo ataskaitas, nuotraukas. Taip pat kurti kitus įmonės vartotojus su atitinkamomis teisėmis.
Galimybė pačioms įmonėms įvesti savo svečius, VIP vairuotojus Nėra galimybės. Galimybė pačioms įmonėms įvesti savo svečius, pasižymėti, kurie vairuotojai yra VIP ir turi daugiau privilegijų(pvz:  VIP gali įvažiuoti už valandinį mokestį nors ir įmonės parkingų skaičius išnaudotas, tačiau aikštelėje dar laisvų vietų yra). Galimybė pačioms įmonėms įvesti savo svečius, pasižymėti, kurie vairuotojai yra VIP ir turi daugiau privilegijų(pvz:  VIP gali įvažiuoti už valandinį mokestį nors ir įmonės parkingų skaičius išnaudotas, tačiau aikštelėje dar laisvų vietų yra).
APSKAITA IR KITOS GALIMYBĖS Ataskaitos Automobilių pravažiavimo ataskaita. Automobilių pravažiavimo, faktinio aikštelės užimtumo, mokėjimų (čekių), tik numerių atpažinimo, duomenų keitimo, techninė ir buhalterinė mėnesio ataskaitos. Automobilių pravažiavimo, faktinio aikštelės užimtumo, mokėjimų (čekių), SMS ir skambučių, tik numerių atpažinimo, duomenų keitimo, techninė ir buhalterinė mėnesio ataskaitos.
Mokesčiai ir limitai įmonėms Mokesčių ir įmonės parkingų limitų nustatymų nėra. Atskiri mėnesiniai mokesčiai už kiekvieną aikštelę, atskiri valandiniai tarifai įmonėms už viršytas nuolatines vietas ir VIP vietas. Atskiri mėnesiniai mokesčiai už kiekvieną aikštelę, atskiri valandiniai tarifai įmonėms už viršytas nuolatines vietas ir VIP vietas.
Informacija švieslentėje ir SMS žinutėse Švieslentėje bendras užimtumas. Švieslentėje bendras užimtumas, o taip pat lietuviški pranešimai, nurodymai vairuotojams. Švieslentėje bendras užimtumas, o taip pat lietuviški pranešimai, nurodymai vairuotojams. Taip pat papildomas informavimas SMS žinute, tarkim jeigu įmonės parkingų skaičius yra pasiekęs limitą arba vairuotojo leidimas negalioja.
Nelegaliai bandantys įvažiuoti vairuotojai Sistema negaudo nelegaliai pravažiavusių vairuotojų. Sistema akimirksniu identifikuoja nelegaliai pralindusį vairuotoją ir siunčia administratoriui el. laišką su automobilo numeriais ir įvykio nuotrauka. Sistema akimirksniu identifikuoja nelegaliai pralindusį vairuotoją ir siunčia administratoriui el. laišką su automobilo numeriais ir įvykio nuotrauka.
Automobilių skaičiavimas zonose Nėra galimybės. Arba atskira papildoma sistema. Galimybė prijungti skaičiavimo įrangą, pritaikant sistemą prie unikalių kliento poreikių. Duomenis atvaizduojami švieslentėje pagal susitarimą su klientu. Galimybė prijungti skaičiavimo įrangą, pritaikant sistemą prie unikalių kliento poreikių. Duomenis atvaizduoti švieslentėje pagal susitarimą su klientu.
Mūsų klientai