Mūsų įmonė SMS rinkodaros srityje dirba nuo 2010 metų. Esame vieni iš rinkos lyderių ir dirbame tik su patikimiausiais SMS centrais pasaulyje, mumis pasitiki didžiosios Lietuvos įmonės ,tad galime užtikrinti Jums aukščiausią paslaugų kokybę už palankiausią kainą.

SMS siuntimus galite atlikti savitarnos paskyros pagalba, pateikus užsakymus mums arba automatizavus procesą integracijos pagalba (API, SMPP). Galimybė naudoti virtualų numerį, tiek SMS pirėmimui tiek išsiuntimui, galimybė vykdyti SMS žaidimus, apklausas, klientų informavimui ir kita.

Susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu sms@lutex.lt ir pateiksime Jums geriausią, Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą!

eSMS

tai – galimybė siųsti SMS į visus ES ir daugelį pasaulio mobiliojo ryšio tinklų masiniu būdu. SMS marketingo paslaugos skirtos norint perduoti aktualią informaciją tiesiai į klientų telefono ekranus. Galimybė siųsti SMS pranešimus iš mūsų puslapio yra paprasta ir lengvai įsisavinama. Klientus SMS pranešimais galima informuoti apie bet ką, tačiau būtina nepamiršti, kad SMS žinutė yra tik trumpos, aiškios ir konkrečios informacijos perdavimo priemonė

SMS ŽINUTĖS – SĖKMINGA RINKODAROS PRIEMONĖ NES TAI:

  • Greita, efektyvu ir pigu pasiekti savo klientus bet kur ir bet kuriuo metu
  • Komunikacija su klientais – galėsite pranešti apie specialų pasiūlymą ar akciją, pasveikinti artėjančių švenčių proga ar išsiųsti informacinę žinutę.
  • Greita reakcija – galėsite greitai reaguoti į konkurentų veiksmus.
  • Prekinio ženklo stiprinimas – vietoj siuntėjo numerio galite nurodyti savo prekinį ženklą pvz. “eSMS.lt” ar bet kokį kitą pavadinimą (maksimalus siuntėjo vardas gali būti 11 simbolių).

Prireikus galima siųsti ir pavienes SMS. eSMS vienos žinutės ilgis lotyniškomis raidėmis 160 simbolių. Esant poreikiui galima siųsti ir ilgesnes SMS žinutes – gavėjas matys kaip vientisą SMS.

Šiandien SMS paslaugomis naudojasi 3 mlrd. vartotojų visame pasaulyje. Studijos ir tyrimai rodo, kad 80 % telefono naudotojų noriai priima ir skaito pasiūlymų turinio SMS žinutes.

Mobilioji rinkodara didina ir prekės ženklo žinomumą. Galima tikėtis jį pakelti net 51 %. Tuo tarpu net 96 % telefono naudotojų, net jei ir neprisimena tiekėjo, pamena jo pasiūlymą ir gali jį susirasti savo mobiliajame telefone.

Taigi, jei siekiate aukščiau išvardintų tikslų, išmėginkite SMS rinkodaros įrankį eSMS.lt

UAB “Lutex”
+370 641 88881
+370 628 88881
sms@lutex.lt
Kalvarijų g. 269, Vilnius
Skype – gsmsprendimai

Mūsų klientai